Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAVA

2. 3. 2008
JAVA HRY:DOWNLOAD:

  Sudoku
Zvolením jedné z pěti obtížností se dostanete na herní pole, které je samozřejmě obeseto čísly. V tomto poli o rozloze 9x9 polí musíte postupně doplňovat čísla tak, jak si to pravidla žádají. Doplněním všech prázdných políček si prokopete cestu až ke zlatému poháru.

Verze: freeware Velikost souboru: 267.40 Kb
Stáhnout
  BechBubble
Tato logická hra by vám rozhodně neměla uniknout. O kvalitě napovídá už to, že se stala vítězem Becherovka Game roku 2005. Vašim úkolem bude sestřelovat všechny barevné kuličky stejné barvy na ploše. Doporučujeme!

Verze: freeware Velikost souboru: 468.68 Kb
Stáhnout
  Becher Gardener
A teď něco pro zahrádkáře. Tato hra je založena na karetním principu, tzn. každá karta má jinou funkci a po jejím vyložení se provede. Úkolem je vypěstovat svoji rostlinu rychleji než soupeř. Takže zalévjte, hnojte, škoďte sousedovi vysazováním krtků, krys, atd.

Verze: freeware Velikost souboru: 239.75 Kb
Stáhnout
  Becher Sokoban
Logická hra ve které přemisťujete určitý počet krystalů na správná místa.Velké množství levelů vám určitě zabere mnoho času, bohužel za velmi strohé grafiky a bez zvuků.


Verze: freeware Velikost souboru: 79.52 Kb
Stáhnout
  BecherFans
Tři přátelé jsou pravověrnými fanoušky Becherovky, přičemž s každým z nich si vyzkoušíte jednu zábavnou minihru. Yesperovi musíte mačkat patřičná čísla, aby do sebe klopil jednu láhev za druhou. Ronny pro změnu uhýbá nepřátelskému alkoholu a sbírá pouze ten správný. A nakonec Spail boxuje jako o život, aby vyhrál souboj o … hádejte co.

Verze: freeware Velikost souboru: 277.19 Kb
Stáhnout
  Becherovka Ball
Hra ve stylu Arkanoid. Ovšem namísto obyčejných, na první pokus zničitelných kostiček jsou panáky. Ty po zásahu míčkem postupně ztrácí na zlatavém objemu. A jelikož je takových panáků v každém kole přehršel, nemusíte se bát, že byste po chvíli neměli co dělat.

Verze: freeware Velikost souboru: 549.06 Kb
Stáhnout
  Cosmic Cannon
Schválně jaký máte odhad. Vašim úkolem bude sestřelit svým tankem nepřátelský radar, nastavujete sílu úderu a úhel naklonění děla. Počet střel je omezený...

Verze: freeware Velikost souboru: 14.92 Kb
Stáhnout
  Depth jumps
Svým nápadem opravdu zajímavá gameska. Skáčete s týpkem po hlavě ze skály, během letu vás bičují keře a narážíte do kamenů, to vás značně zpomaluje a proto se jim musíte vyhýbat. No a cílem hry je se po dopadu zabořit co nejhlouběji do země.

Verze: freeware Velikost souboru: 93.96 Kb
Stáhnout
  Garáže
Vyjeďte s předem vyznačeným autem ven z garáže. Prvních pár kol velmi jednoduché, dále už budete desítky minut jen popojíždět z místa na místo a bezelstně trápit své mozkové závity.

Verze: freeware Velikost souboru: 61.60 Kb
Stáhnout
BeBeyond
Vítěz soutěže Becherovka Game 2006. S bezradným klučinou musíte sbírat láhve Becherovky, které jsou rozesety ne na zrovna vhodných místech. Uprostřed dálnice, nad hladinou vody, na kolejích a tak dál. Samozřejmě doprava funguje jak má a vám nezbývá nic jiného, než se nástrahám běžného dne co nejlépe vyhnout.

Verze: freeware Velikost souboru: 2.84 MB
  Stáhnout


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář