Jdi na obsah Jdi na menu
 


HRY DOWNLOAD

2. 3. 2008
HRY DOWNLOAD:

STÁHŇĚTE SI HRU Urban Terror:

Na střeše

Plný náhled

Úspěšný engine ze hry Quake 3 se dočkal realistické nástavby ve formě Urban Teroru. Hra nabízí realističtější prvky oproti klasickému Quake 3, ať již je to realistickými zbraněmi (karabina M4, brokovnice Spas, samopaly H&K atd.) či prostředím. Vše je samozřejmě z pohledu First Person (první osoby).

Samozřejmostí je možnost nakupování dodatečné výstroje, jako jsou různé lékárny, ochranné neprůstřelné vesty, granáty a další vybavení.
Urban Terror může být dobrou změnou k nostalgicky známým a ohraným hrám typu Counter Strike. Navíc s nízkými nároky na počítač.

Pokud nemáte instalovanou hru Quake 3 Arena, instalujte nejdříve Urban Terror io a poté plnou instalaci.

Obrazek


Obrazek


STÁHŇĚTE SI HRU

Worms 4: Mayhem

Obrazek

Červíci mají pokračování

Kdo by neznal Worms. Souboje červíků na ostrovech, které se pomalu potápějí, skákající a explodující ovečky, bazuky, rakety, pisklavé výkřiky, vtipné mávání praporky a podobně. Tak tohle všechno se jistě dobře zarylo Obrazekdo paměti všech příznivců a hráčů této kultovní hry.

Co můžete čekat od nové verze? 25 misí, 20 map pro multiplayera. Samozřejmě velmi propracovaného singleplayera a hlavně skvělou grafiku ve 3D. Čeká na vás také téměř 30 různých zbraní, kterými můžete strategicky, nebo hromadně likvidovat své protivníky.

Obrazek

Velký náhled)

Obrazek


counter strikedownload:

Ten, kdo už hrál CSko, tak už utčitě ví, že se od toho jde strašně těžce odtrhnout. Já tady mám pár odkazů a typů, které se k hraní CS hodí.

Stažení CS 1.6

Obrazek

Obrazek


bulánci download

Obrazek


Worm Armagedon:

Obrazek

http://uloz.to/200173/worms-armageddon.rar

Obrazek

Icy Tower 1.3:Obrazek

http://www.uloz.to/121784/icy-tower.exe

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář